Financieel
- Prijs
- € 495.000,00
- Beschikbaarheid
- Af te spreken met eigenaar
Goed onderhouden villa op een absolute toplocatie te Linden. Deze eigendom situeert zich in de gemeentestraat, een zijstraat van de Diestsesteenweg dewelke Leuven en Diest met mekaar verbindt. Goede bereikbaarheid met de verbindingswegen zijn van hieruit aldus verzekert. De woning heeft een ideale ZW-oriëntatie met een grote groene tuin waar het aangenaam vertoeven is.
Deze eigendom is gebouwd in het jaar 1965, gerenoveerd in de jaren 1985 - 1990 en is steeds goed onderhouden geweest door de eerste eigenaars die het nu wensen te verkopen. Zo kom je binnen in de ruime inkomhal met gastentoilet met toegang tot zowel de ruime leefruimte als leef-keuken. Via de leefruimte is er toegang tot het overdekte terras van 25 m² met een mooi overzicht over de grote groene tuin met aanhorigheden. Aansluitend treft men de volledig geïnstalleerde leef-keuken terug. De eerste verdieping huisvest 3 ruime kamers van om en bij de 18 m². Ook is er nog een extra bergplaats op deze verdieping te vinden. Ondergronds bevinden zich de technieken zoals de aparte elektrische boiler boiler als de recente stookolieketel. Ook is er ondergronds een ruime garage van +/- 45 m² waar eventueel 2 wagens kunnen staan.
Bent u benieuwd naar deze goed gebouwde eigendom? Neem dan gerust contact op met BVM-vastgoed via 016 23 21 45 of info@bvm-vastgoed.be