Financieel
- Prijs
- € 850.000,00
- Beschikbaarheid
- Vanaf akte
Luxueuze penthouse gelegen in de voormalige Henkel fabriek
Het eerste dat opvalt zijn de prachtige uitzichten, een bijna 360° uitkijk vanop de ruime terrassen aan weerzijde van de loft.
In de lichtrijke inkomhal vind je een vestiaire, een apart toilet en een zeer ruime berging met plaats voor een wasmachine en een droogkast.
Via de hal kom je terecht in de open leefruimte met eetplaats en volledig geïnstalleerde keuken. Doormiddel van de handige inbouwkasten, is er ruimte genoeg om alles netjes op te bergen. De leefruimte beschikt ook over een aparte ruimte, die kan gebruikt worden als extra slaapkamer of bureauruimte.
Achteraan bevindt zich de master bedroom met on-suite badkamer.
De badkamer is voorzien van 2 lavabo’s, een inloopdouche en een grote opbergkast. Het grote ligbad heeft zijn eigen ruimte met zicht op het achterliggend terras.
Op het terras vooraan kan je dan weer genieten van het mooie panorama vanuit de ingebouwde jacuzzi.
Gelegen in hartje Herent op een boogscheut van Leuven, openbaar vervoer en faciliteiten op wandelafstand.
Voor meer informatie of een bezoekje aan dit unieke appartement kan je terecht op 016/23.21.45 of via mail op info@bvm-vastgoed.be.